Uitslag lustrumloterij

Hierbij de uitslag van de loterijen, schilderijen en foto wedstrijd.

winnende lotnummer Bentinck Fonds     

lotnr.     Winnaar                                              prijs                                                      Sponsor                             

1009      Bram Hoogendijk                            fles Aperativo                                  Carin en Leo van der Graaf

1105      Hubert Sturm                                   Paraplu                                               St. Handicart

1223      EduVisie/Mieke Reitsma             2x 1 uur skiles                                   SkiCentrum Soestduinen

1291      Kees Renzenbrink                          1 uur massage + kappersbon     WeCare Soest

1306      EduVisie/mieke Reitsma             Electrische fiets                                               Profile Fietscentrum Smeeing

1340      EduVisie/Mieke Reitsma             fles Aperativo                                  Carin en Leo van der Graaf

1348      Gina Sepp                                          2 uur masterclass voor 2              Golfpark Soestduinen

1574      Mieke ten Cate                                               fles Aperativo                                  Carin en Leo van der Graaf

1687      Abe Bosman                                     BBQ                                                      Dansschool Sepp

1714      Emile Daalmeijer                             dinerbon € 100                                 Sabrosa

1918      Henk Kamp                                       dinerbon € 100                                 Eetvilla van den Brink

1977      Marian Kerkhof                                               Paraplu                                               St. Handicart

2057      Hans Timmers                                  6 flessen wijn                                   Joh.Mets

2126      Kees Niehof                                      Personal Trainer                              Fysio Soestdijk

2221      Dirk van Heerikhuize                     Dames Armband                             BuddhatoBuddha

2251      Winnie Koetje                                  Paraplu St.                                          Handicart

2432      Ed Veltkamp                                     Paraplu St.                                          Handicart

2484      Meino Jongma                                 Heren Armband                              BuddhatoBuddha

2657      Tetje de Groot                                 Friteuse+                                           Gerrit de Groot

2695      Annie Pieren                                    fles Aperativo                                  Carin en Leo van der Graaf

2734      Jan Hoek                                            miniatuur VW bus                          Auto Smeeing

2851      Henk Kamp                                       dinerbon € 100                                 Korte Duinen

2853      Connie Troostheide                       Paraplu                                               St. Handicart

2954      Robin Dammers                              fles Aperativo                                  Carin en Leo van der Graaf

2973      Sjaan Wijnands                                fles Aperativo                                  Carin en Leo van der Graaf

winnende lotnummer LedenLoten                       

1057      Renske de Bruin                              wijnaccessoires                                               Toon en Nolly van der Linden

1070      Martha den Otter                           18 holes voor 2 + lunch                 Golfclub De Hoge Kleij

1081      Winnie Koetje                                  Beautypakket                                  Bolero Zomerbruin

1120      Annelies Roozenburg                    Beautypakket                                  Bolero Zomerbruin

1222      Stan Berendsen                                              Lustrum schilderij                           Winnie Koetje

1263      Petra van Rouwendaal                 18 holes voor 2 + koffie                                Golfclub Zwolle

1324      Rob van der Heijden                      18 holes voor 2 + diner                 Golfclub Zwolle

1326      Mirjam de Groot                             18 holes voor 2 + dagschotel      Golfclub Zwolle

1378      Jan Alblas                                           Koffieaccessoires                            Ben Bunnik – Nespresso

1388      Peter Mijnlieff                                 9 holes voor 2 + lunch                   Golfclub Hoogland

1519      Frans van Amelsvoort                   Personal Trainer                              Fysio Soestdijk

1558      Frans Marsé                                     wijnaccessoires                                              Toon en Nolly van der Linden

1596      Els Verlaan                                        18 holes voor 2                                Golfclub Zwolle

1629      Eus Blom                                            Golfaccessoires                                              anoniem

1726      Thijmen Hummel                            wijnaccessoires                                              Toon en Nolly van der Linden

1881      Marian Oskam                                 2 uur masterclass voor 2              Golfpark Soestduinen

1900      Lida Grift                                            2x 1 uur skiles                                  SkiCentrum Soestduinen

1916      Wim Gutter                                      wijnaccessoires                                              Toon en Nolly van der Linden

2041      Wim Gutter                                      Koffieaccessoires                            Ben Bunnik – Nespresso

Schilderijen      

1e prijs                                Marijke Mijnlieff

2e prijs                                Inge Vlot

3e prijs                                Marjolein Vink

Originaliteitsprijs             Renee Zittema

Foto-competities          

categorie: Golf

1e prijs Meino Jongma

2e prijs Hans Timmers

3e prijs Gerben van Leusden

categorie: Natuur          

1e           Hans Timmer

2e           Jan Greven

3e           Connie

categorie: Mensen        

1e           Angelique Hermeling

2e           Marian Kerkhof

3e           Marjolein Vink

Scroll to top